Pespo

Szybki kontakt:   tel. 41 343 13 15
Nowy system mebli biurowych

W naszej ofercie pojawił się nowy system mebli biurowych "WHITE GRAPH".  Więcej w dziale OFERTA -> zakładka MEBLE PRACOWNICZE.

 

Regały Karuzelowe

Zaletą Regałów Karuzelowych jest wykorzystanie dostępnej wysokości pomieszczenia, duża pojemność składowania w porównaniu do zajmowanej powierzchni, oraz zabezpieczenie składowanych dokumentów przed nieupoważnionymi osobami. Półki przesuwają się samoczynnie przed oknem dostępu operatora. Półka z poszukiwanym dokumentem zatrzymuje się na wysokości pulpitu, a opcjonalny system sygnalizacji dodatkowo pomaga odnaleźć jego położenie na półce. 

Wszystkie integracje są możliwe! Instalacja maszyny na kilku piętrach, z kilkoma oknami dostępu, we wnęce, przymocowanie do ściany nośnej....

Niebawem więcej informacji na naszej stronie. Zainteresowanych zapraszamy do składania zapytań. Oferty przygotowujemy indywidualnie dopasowane dla każdego Klienta.

Meble w okleinach naturalnych
Grupą materiałów stosowanych do produkcji mebli z "najwyższej półki" są okleiny naturalne (forniry).
Okleiny naturalne to materiał pochodzenia organicznego, będący wynikiem procesu skrawania obwodowego (lub płaskiego) drewnianych bali. Forniry produkuje się na całym świecie, z wielu różnych gatunków drewna. Stąd ogromna paleta wzornicza i to co w nich najważniejsze - niepowtarzalność. 
Duża różnorodność oklein daje możliwości tworzenia unikalnych kompozycji z łączenia różnych szlachetnych rodzajów  drewna.
Procesem kluczowym dla ostatecznego efektu wizualnego powierzchni fornirowanej jest lakierowanie. W zależności od zastosowanego lakieru oraz technologii, powierzchnię można wykończyć w różnym stopniu połyskliwości. Od powierzchni matowej, gdzie widoczna jest oryginalna struktura naturalnego surowca, do wykończonej na tzw. wysoki połysk.
Właśnie osiągnięcie efektu wysokiego połysku wymaga największego nakładu pracy. Powierzchnia podczas procesu lakierowania jest na przemian kilkukrotnie lakierowana i polerowana. Produktem końcowym jest bardzo efektowna powierzchnia o idealnej gładkości i widocznym "rysunku" naturalnego drewna.
Ruszamy z NOWĄ STRONĄ!!

Miło nam poinformować że w listopadzie 2013 ruszyła nowa odsłona naszej strony internetowej.

Mamy nadzieję że będzie ona dla wszystkich czytelna i łatwa w obsłudze, że każdy szybko znajdzie to czego szuka.

Nowa strona będzie pozwalała nam na bieżąco aktualizować ofertę, informować Państwa o nowościach, promocjach, ciekawych wydarzeniach itp.

Prosimy jednak pamiętać że na stronie prezentowany jest wyłącznie mały wycinek z naszej oferty.

Będziemy wdzięczni za wszystkie Państwa komentarze oraz uwagi.  

 

pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!